KONST / Oljemålningar / Oljemålning 15033290
nr 1503 3290
Oidentifierad konstnär. Kvinna i stol, ej signerad. Olja på duk, 99x72 cm, yttermått inklusive ram: 118x90 cm
Utrop:
800 kr
Såld:
700 kr
måndag 21 november 2022
kl 19:32:45
200 kr
200 kr
200 kr (Budbetjänt)
250 kr
300 kr
350 kr
400 kr
600 kr
500 kr
600 kr (Budbetjänt)