KONST / Oljemålningar / Oljemålning 14965149
nr 1496 5149
Oidentifierad konstnär. Kopia, ej signerad, man. Olja på duk, 28x19 cm, yttermått inklusive ram: 42x34 cm
Utrop:
600 kr
Såld:
350 kr
måndag 17 oktober 2022
kl 19:07:05
100 kr
150 kr
200 kr
250 kr
300 kr