ART / Oil paintings / Oil painting 12892352

nr 1289 2352

OIL PAINTING

unidentified artist. "Högbergsgatan". Signerad Sjögren 1942. Oil on panel, 43x54cm,

Oidentifierad konstnär. "Högbergsgatan". Signerad Sjögren 1942. Olja på pannå, 43x54cm

SEK 300

Monday November 18 2019
at 18:40:58

14/11 08:59:17 1      250 kr
14/11 16:24:10 2      Vinnande bud