KONST / Oljemålningar / Oljemålning 14688472
nr 1468 8472
Oidentifierad konstnär. Skogsväg. Monogramsignerad. Olja på pannå, 20x26 cm, yttermått inklusive ram: 33x38 cm
Utrop:
600 kr
Såld:
4.000 kr
tisdag 24 maj 2022
kl 20:57:22
600 kr
1.000 kr
1.400 kr
1.600 kr
1.800 kr
2.400 kr
2.400 kr
2.400 kr (Budbetjänt)
3.000 kr
3.800 kr