KONST / Oljemålningar / Oljemålning 15935059

nr 1593 5059

Oidentifierad konstnär. Tidigt 1900-tal, Pilallé. Ej signerad. Olja på duk, 53x48 cm, yttermått inklusive ram: 68x63 cm

måndag 29 januari 2024
kl 18:03:50