KONST / Oljemålningar / Oljemålning 16858267
nr 1685 8267
Ulf Olausson
(f. 1935), Sverige
Oljemålning, Vrede. Signerad. Olja på duk, yttermått inklusive ram: 51x33 cm
Ulf O. G. Olausson, född 1935, svensk målare,
Utrop:
500 kr
Såld:
250 kr
måndag 10 mars 2025
kl 18:22:31
200 kr