KONST / Oljemålningar / Oljemålning 14409418

nr 1440 9418

Ulf Lundkvist

(f. 1952), Sverige

Oljemålning, "Krukväxt". Signerad, daterad 1991. Olja på pannå, yttermått inklusive ram: 31x22 cm

Utrop:

800 kr

Såld:

1.200 kr

måndag 20 december 2021
kl 20:13:40

Ulf Lundkvist

Läs mer om Ulf Lundkvist