KONST / Oljemålningar / Oljemålning 15936445

nr 1593 6445

Ulf Ålund (f. 1948), Sverige. Bergsby. Signerad. Olja på duk, 45x54 cm, yttermått inklusive ram: 55x64 cm

Utrop:

500 kr

måndag 29 januari 2024
kl 19:14:20