KONST / Oljemålningar / Oljemålning 12757468

nr 1275 7468

Törner, Kust. Signerad, daterad 06. Olja på duk, 81x134 cm

Utrop:

1.200 kr

Såld:

800 kr

måndag 16 september 2019
kl 20:23:10

16/9 14:12:52 1      Vinnande bud