KONST / Oljemålningar / Oljemålning 13524669

nr 1352 4669

Tomasz Holuj

(f. 1947), Polen

Oljemålning, Orkester, Signerad. Olja på duk, oramad, 142x160 cm

Tomasz Holuj, polsk bildkonstnär född i Krakow 1947.

Utrop:

800 kr

Såld:

600 kr

måndag 5 oktober 2020
kl 18:55:07

Tomasz Holuj

Läs mer om Tomasz Holuj