KONST / Oljemålningar / Oljemålning 17355078
nr 1735 5078
Thure Wallner
(1888-1965), Sverige
Oljemålning, Signerad, fåglar. Olja på pannå, 22x12cm, yttermått inklusive ram: 32x23cm
Thure Wallner, född 1888, död 1965, svensk målare.
Utrop:
1.500 kr
Såld:
1.000 kr
måndag 27 oktober 2025
kl 20:06:54
25/10 23:11:08