KONST / Oljemålningar / Oljemålning 10615577

nr 1061 5577

1800-tal, Kvinnor som hänger tvätt, 26x30

Kondition: slitage, skador

Utrop:

800 kr

Såld:

200 kr

måndag 10 oktober 2016
kl 18:18:54