KONST / Oljemålningar / Oljemålning 13961003

nr 1396 1003

1700-tal, Jaktstilleben. Ej signerad. Olja på pannå. Diameter: 48, yttermått inklusive ram: 67x67 cm

måndag 10 maj 2021
kl 19:24:45