KONST / Oljemålningar / Oljemålning 6082195

nr 608 2195

1800-tal, enligt uppgift Ryssland, 44x56

Kondition: slitage, skador

Utrop:

2.000 kr

Såld:

1.600 kr

måndag 2 november 2009

28/10 21:34:53 1      Vinnande bud
29/10 01:02:12 2      1.600 kr