KONST / Oljemålningar / Oljemålning 14044498

nr 1404 4498

Sverre Erixson

(f. 1932), Sverige

Oljemålning, Komposition. Signerad. Olja på pannå, 46x38 cm, yttermått inklusive ram: 49x41 cm

Sverre Erixson, svensk konstnär född 1932.

Utrop:

500 kr

Såld:

100 kr

måndag 21 juni 2021
kl 20:56:22

18/6 17:28:51 1      Vinnande bud

Sverre Erixson

Läs mer om Sverre Erixson