KONST / Oljemålningar / Oljemålning 14367497

nr 1436 7497

Sven Linder

(f. 1919), Sverige

Oljemålning, Signerad, Uppsala. Olja på duk, 23x44cm, yttermått inklusive ram: 39x60cm

Sven Linder, svensk bildkonstnär född i Uppsala 1919 .

Utrop:

500 kr

Såld:

150 kr

måndag 6 december 2021
kl 20:29:46

6/12 19:18:30 1      100 kr
6/12 19:44:25 2      Vinnande bud

Sven Linder

Läs mer om Sven Linder