KONST / Oljemålningar / Oljemålning 17255168

nr 1725 5168

Svante Trottestam

(f. 1973), Sverige

Oljemålning, Signerad, daterad a tergo -21, Interiör. Olja på duk, 38x46 cm, yttermått inklusive ram: 41x49 cm

Svante Trottestam, svensk målare född i Uppsala 1973.

Utrop:

1.000 kr

Såld:

2.600 kr

måndag 22 september 2025
kl 19:28:54

Svante Trottestam

Läs mer om Svante Trottestam