KONST / Oljemålningar / Oljemålning 14024475
nr 1402 4475
Sune Fogde
(1928-2010), Sverige
Oljemålning, Modell. Signerad, daterad 53. Olja på duk, 45x25, yttermått inklusive ram: 49x29 cm
Sune Fogde, svensk konstnär född 1928, död 2010.
Utrop:
600 kr
Såld:
500 kr
måndag 7 juni 2021
kl 18:33:50
400 kr
350 kr
400 kr (Budbetjänt)
450 kr