KONST / Oljemålningar / Oljemålning 17144339

nr 1714 4339

Stina Olsson, "Åsa, Halland". Signerad, daterad 1979. Olja på duk, yttermått inklusive ram: 54x64 cm

Utrop:

500 kr

Såld:

100 kr

måndag 28 juli 2025
kl 18:21:49

28/7 18:13:08 1      Vinnande bud