KONST / Oljemålningar / Oljemålning 13903246

nr 1390 3246

Stig Sellén

(f. 1924), Sverige

Oljemålning, Brobygge. Signerad. Olja på pannå, 41x27, yttermått inklusive ram: 55x41 cm

Stig Sellén, född 1924 i Stockholm, svensk målare och skulptör.

Utrop:

400 kr

Såld:

100 kr

måndag 12 april 2021
kl 18:13:08

9/4 23:34:40 1      Vinnande bud

Stig Sellén

Läs mer om Stig Sellén