KONST / Oljemålningar / Oljemålning 12914046
*
nr 1291 4046
Stig MÃ¥nsson
(f. 1912), Sverige
Oljemålning, Kvinna. Signerad, daterad 1963. Olja på duk, 53x38 cm
Följerätt
Utrop:
500 kr
Såld:
500 kr
Sista tid för bud online:
måndag 25 november 2019
kl 18:21:15
- Budhistorik
Tid
Kund
Bud
22/11 19:13:20
1
200 kr
23/11 11:21:15
2
150 kr
23/11 11:21:15
1
200 kr (Budbetjänt)
24/11 13:21:51
3
250 kr
25/11 15:56:38
1
400 kr
25/11 18:02:54
3
350 kr
25/11 18:02:54
1
400 kr (Budbetjänt)
25/11 18:05:13
3
450 kr
25/11 18:16:15
4
Vinnande bud
Läs om budbetjänten
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: kvinna olja olja på duk oljemålning oljemålningar stig månsson svensk konst svensk konstnär svenska konstnärer sverige
-
3135 Oljemålning
Allan Egnell (1884-1960), Sverige. Signerad, "Orba..//
Auktionen avslutas
om en vecka
7 oktober kl 20:27
-
1021 Oljemålning
Bert Håge Häverö (1932-2014), Sverige. Geijersgård..//
Auktionen avslutas
om en vecka
7 oktober kl 20:17
-
3021 Oljemålning
Bertil Widbrant (f. 1914), Sverige. Signerad, 49x5..//
Auktionen avslutas
om en vecka
7 oktober kl 18:39
-
4025 Oljemålning
Elmar Karimov (f. 1965), Azerbajdzjan. Signerad. O..//
Auktionen avslutas
om en vecka
7 oktober kl 20:49
-
3016 Oljemålning
Göta Fogler (1919-1992), Sverige. Signerad. Olja p..//
Auktionen avslutas
om en vecka
7 oktober kl 18:22
-
3155 Oljemålning
Gunnar Malm. Signerad, bymotiv. Olja på duk, ej ra..//
Auktionen avslutas
om en vecka
7 oktober kl 18:29
*
Stig MÃ¥nsson
Läs om budbetjänten
nr 1291 4046
Stig MÃ¥nsson
(f. 1912), Sverige
Oljemålning, Kvinna. Signerad, daterad 1963. Olja på duk, 53x38 cm
Följerätt | |
---|---|
Utrop: | 500 kr |
Såld: | 500 kr |
Sista tid för bud online: |
måndag 25 november 2019 |
- Budhistorik
Tid | Kund | Bud |
---|---|---|
22/11 19:13:20 | 1 | 200 kr |
23/11 11:21:15 | 2 | 150 kr |
23/11 11:21:15 | 1 | 200 kr (Budbetjänt) |
24/11 13:21:51 | 3 | 250 kr |
25/11 15:56:38 | 1 | 400 kr |
25/11 18:02:54 | 3 | 350 kr |
25/11 18:02:54 | 1 | 400 kr (Budbetjänt) |
25/11 18:05:13 | 3 | 450 kr |
25/11 18:16:15 | 4 | Vinnande bud |
Läs om budbetjänten
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: kvinna olja olja på duk oljemålning oljemålningar stig månsson svensk konst svensk konstnär svenska konstnärer sverige
-
3135 Oljemålning
Allan Egnell (1884-1960), Sverige. Signerad, "Orba..//
Auktionen avslutas
om en vecka
7 oktober kl 20:27 -
1021 Oljemålning
Bert Håge Häverö (1932-2014), Sverige. Geijersgård..//
Auktionen avslutas
om en vecka
7 oktober kl 20:17 -
3021 Oljemålning
Bertil Widbrant (f. 1914), Sverige. Signerad, 49x5..//
Auktionen avslutas
om en vecka
7 oktober kl 18:39
-
4025 Oljemålning
Elmar Karimov (f. 1965), Azerbajdzjan. Signerad. O..//
Auktionen avslutas
om en vecka
7 oktober kl 20:49 -
3016 Oljemålning
Göta Fogler (1919-1992), Sverige. Signerad. Olja p..//
Auktionen avslutas
om en vecka
7 oktober kl 18:22 -
3155 Oljemålning
Gunnar Malm. Signerad, bymotiv. Olja på duk, ej ra..//
Auktionen avslutas
om en vecka
7 oktober kl 18:29