KONST / Oljemålningar / Oljemålning 13824505
nr 1382 4505
Stig Hernborg, Sommarsöndag. Signerad, daterad 1971. Olja på duk, 64x80, yttermått inklusive ram: 69x84 cm
Utrop:
800 kr
Såld:
1.200 kr
måndag 1 mars 2021
kl 18:34:36
500 kr
700 kr
800 kr (Budbetjänt)
900 kr
1.000 kr (Budbetjänt)
1.100 kr