KONST / Oljemålningar / Oljemålning 15264249
nr 1526 4249
Staffan Liljefors
(1900-1982), Sverige
Oljemålning, Räv i vinterlandskap. Signerad, daterad -65. Olja på duk, yttermått inklusive ram: 39x48
Staffan Liljefors, svensk bildkonstnär född 1900, död 1982.
Utrop:
800 kr
Såld:
400 kr
måndag 6 mars 2023
kl 19:10:27
300 kr
350 kr
Staffan Liljefors
Läs mer om Staffan Liljefors