KONST / Oljemålningar / Oljemålning 13051174
nr 1305 1174
Sigurd Öquist. London. Signerad, daterad 1948. Olja på pannå, 23x32,5cm
Utrop:
500 kr
Såld:
150 kr
måndag 3 februari 2020
kl 20:34:29
150 kr