KONST / Oljemålningar / Oljemålning 16635094
nr 1663 5094
signerad W Collins, Ostronplockare. Olja på duk, 43x55 cm, yttermått inklusive ram: 66x78 cm
Kondition: skadad duk
Utrop:
1.500 kr
Såld:
1.100 kr
måndag 2 december 2024
kl 20:52:55
800 kr
1.000 kr
1.000 kr
1.000 kr (Budbetjänt)