ART / Oil paintings / Oil painting 13272462
nr 1327 2462
OIL PAINTING
Signerad Runeborg. Oil on canvas, 26x34cm,
Signerad Runeborg. Olja på duk, 26x34cm
SEK 250
Monday May 18 2020
at 20:45:39
100 kr
200 kr