KONST / Oljemålningar / Oljemålning 12332135

nr 1233 2135

Signerad R Olsson, -62, stol, 73x55. Olja på duk

Kondition: färgbortfall

Utrop:

600 kr

Såld:

100 kr

måndag 4 februari 2019
kl 20:45:10

29/1 19:17:01 1      Vinnande bud

Dantestolen
Kraftig fällstol med svängda, kryssade ben, arm- och ryggstöd.