KONST / Oljemålningar / Oljemålning 16463136

nr 1646 3136

signerad Löberg. Olja på pannå, 45x70 cm, yttermått inklusive ram: 56x83 cm

Utrop:

600 kr

Såld:

3.800 kr

måndag 30 september 2024
kl 20:35:01