KONST / Oljemålningar / Oljemålning 5555453
nr 555 5453
signerad 1800-tal, bro över vattendrag, 31x46
Kondition: litet hål
Utrop:
300 kr
Såld:
750 kr
måndag 1 december 2008
kl 19:06:07
300 kr
600 kr
400 kr
500 kr
600 kr
650 kr
700 kr