KONST / Oljemålningar / Oljemålning 6605473
nr 660 5473
signerad, 1800-tal, landskap med vatten, 21x28
Utrop:
100 kr
Såld:
450 kr
måndag 4 oktober 2010
kl 18:15:38
100 kr
150 kr
200 kr
300 kr
350 kr
400 kr
6