KONST / Oljemålningar / Oljemålning 6296379
nr 629 6379
Signerad, Stilleben, 30x50
Kondition: slitage, skador
Utrop:
100 kr
Såld:
950 kr
måndag 15 mars 2010
kl 17:39:01
200 kr
500 kr
850 kr
600 kr
700 kr
800 kr
900 kr