KONST / Oljemålningar / Oljemålning 13823339
nr 1382 3339
Signerad, porträtt. Olja på duk, 45x37cm, yttermått inklusive ram: 57x49cm
Utrop:
500 kr
Såld:
450 kr
måndag 1 mars 2021
kl 19:22:33
100 kr
150 kr
350 kr
300 kr
350 kr (Budbetjänt)
400 kr