KONST / Oljemålningar / Oljemålning 12066366
nr 1206 6366
Signerad, Lundström, komposition. Olja på duk, 61x50
Utrop:
500 kr
Såld:
250 kr
måndag 24 september 2018
kl 18:15:07
100 kr
200 kr
Nils Emil Lundström (1865-1960)