KONST / Oljemålningar / Oljemålning 15539249

nr 1553 9249

signerad, komposition. Olja på duk, yttermått inklusive ram: 84x68 cm

Kondition: skadad

Utrop:

500 kr

Såld:

100 kr

måndag 31 juli 2023
kl 19:08:06

31/7 09:10:04 1      Vinnande bud