KONST / Oljemålningar / Oljemålning 12826482

nr 1282 6482

Sigfrid Grimma. Signerad. Olja på pannå, 31x38 cm

Utrop:

300 kr

Såld:

100 kr

måndag 21 oktober 2019
kl 18:38:23

21/10 17:03:48 1      Vinnande bud