KONST / Oljemålningar / Oljemålning 11332048

nr 1133 2048

Seth Nilsson, -96, Kustlandskap, 45x58

Kondition: slitage, skador

Utrop:

800 kr

Såld:

300 kr

måndag 2 oktober 2017
kl 20:44:26