KONST / Oljemålningar / Oljemålning 17112084
nr 1711 2084
Sara Sjögren Meschke
(f. 1970), Sverige
Oljemålning, "Bruten horisont". Signerad. Olja på pannå, 30x30 cm, oramad
Sara Sjögren Meschke, svensk bildkonstnär född 1970.
Utrop:
500 kr
Såld:
100 kr
måndag 30 juni 2025
kl 20:28:50
29/6 13:16:14
Sara Sjögren Meschke
Läs mer om Sara Sjögren Meschke