KONST / Oljemålningar / Oljemålning 17112084

nr 1711 2084

Sara Sjögren Meschke

(f. 1970), Sverige

Oljemålning, "Bruten horisont". Signerad. Olja på pannå, 30x30 cm, oramad

Sara Sjögren Meschke, svensk bildkonstnär född 1970.

Utrop:

500 kr

Såld:

100 kr

måndag 30 juni 2025
kl 20:28:50

29/6 13:16:14 1      Vinnande bud

Sara Sjögren Meschke

Läs mer om Sara Sjögren Meschke