KONST / Oljemålningar / Oljemålning 17166009

nr 1716 6009

Sara Lidman, Signerad, stilleben. Olja på pannå, 30x21 cm, yttermått inklusive ram: 53x43 cm

Utrop:

800 kr

Såld:

600 kr

måndag 11 augusti 2025
kl 19:20:40