KONST / Oljemålningar / Oljemålning 12099546
nr 1209 9546
Rudolf Lindqvist, Skogshuggare, signerad. Olja på duk, 62x50
Utrop:
600 kr
Såld:
300 kr
måndag 8 oktober 2018
kl 18:58:15
250 kr
150 kr
200 kr (Budbetjänt)
250 kr
250 kr (Budbetjänt)