KONST / Oljemålningar / Oljemålning 17102072
nr 1710 2072
Rose-Marie Klintman
(f. 1957), Sverige
Oljemålning, Komposition. Signerad, daterad -07. Olja på pannå, yttermått inklusive ram: 26x52 cm
Rose-Marie Klintman, svensk bildkonstnär född i Borlänge 1957.
Utrop:
800 kr
Såld:
600 kr
måndag 16 juni 2025
kl 19:14:11
13/6 14:16:31
500 kr
13/6 20:37:30
16 jun
Kvinnliga Konstnärer
Läs mer om Kvinnliga Konstnärer
Rose-Marie Klintman
Läs mer om Rose-Marie Klintman