KONST / Oljemålningar / Oljemålning 15618092
nr 1561 8092
Roger Fällman
(f. 1961), Sverige
Oljemålning, Lilla Ullevifjärden i Bålsta". Signerad. Olja på duk, bildmått: 15x25 cm, yttermått inklusive ram: 28x37 cm
Roger Fällman, svensk målare född 1961.
Utrop:
1.200 kr
Såld:
800 kr
måndag 4 september 2023
kl 20:17:41
4/9 09:01:43