KONST / Oljemålningar / Oljemålning 15343220
nr 1534 3220
"Riddare i blått". Signerad Sekunde. Olja på duk, 60x47, oramad
Utrop:
500 kr
Såld:
250 kr
måndag 17 april 2023
kl 19:21:51
200 kr