KONST / Oljemålningar / Oljemålning 12164129

nr 1216 4129

Regina Lund

(f. 1967), Sverige

Oljemålning, Signerad, daterad 2018. Olja på duk, 100x70 cm

Regina Lund, svensk konstnär född 1967.

Utrop:

3.000 kr

Såld:

2.800 kr

måndag 12 november 2018
kl 18:26:31

Regina Lund

Läs mer om Regina Lund