KONST / Oljemålningar / Oljemålning 14619135
nr 1461 9135
Ralph Björklund, Sverige. "Drömmar om bortomlandet", interiör. Signerad, daterad -91. Olja på duk, 57x67 cm, yttermått inklusive ram: 61x71 cm
Utrop:
500 kr
Såld:
150 kr
måndag 18 april 2022
kl 19:27:59
14/4 12:54:04
100 kr
15/4 22:47:10