ART / Oil paintings / Oil painting 12769086
nr 1276 9086
OIL PAINTING
Ragnar Lindström, "Violinist". Signed, dated -31. Oil on canvas, 33x45,
Ragnar Lindström, "Violinist". Signerad, daterad -31. Olja på duk, 33x45 cm
SEK 600
Monday September 23 2019
at 20:52:10
100 kr
300 kr
400 kr
450 kr (Robot)
500 kr