KONST / Oljemålningar / Oljemålning 14623244
nr 1462 3244
R Abrahamsson. Signerad, daterad 1945, Interiör, Ateljé. Olja på pannå, 55x45, yttermått inklusive ram: 76x64 cm
Utrop:
500 kr
Såld:
500 kr
måndag 25 april 2022
kl 18:06:32
200 kr
250 kr (Budbetjänt)
500 kr