KONST / Oljemålningar / Oljemålning 9255074
nr 925 5074
PS komposition, signerad -66, 35x32, oramad
Utrop:
400 kr
Såld:
100 kr
måndag 17 november 2014
kl 20:46:59
17/11 20:26:58
17 nov
50/60-tal
Läs mer om 50/60-tal