KONST / Oljemålningar / Oljemålning 10741160
nr 1074 1160
Poyet, 46x60
Kondition: slitage, skador
Utrop:
600 kr
Såld:
300 kr
måndag 12 december 2016
kl 19:02:00
150 kr
200 kr
250 kr