KONST / Oljemålningar / Oljemålning 15084129

nr 1508 4129

Philippe Bergerat

(f. 1926), Frankrike

Oljemålning, Signerad. Olja på pannå, 64x48 cm, yttermått inklusive ram: 76x60 cm

Philippe Bergerat, fransk bildkonstnär född 1926.

Utrop:

500 kr

Såld:

100 kr

måndag 12 december 2022
kl 20:29:57

9/12 17:35:00 1      Vinnande bud

Philippe Bergerat

Läs mer om Philippe Bergerat