KONST / Oljemålningar / Oljemålning 10352019
nr 1035 2019
Per Rinneby
(f. 1957), Sverige
Oljemålning, Per Rinneby (f. 1957), signerad Rinneby, olja på duk, 98x101
Per Rinneby, svensk bildkonstnär född 1957.
måndag 2 maj 2016
kl 19:46:16